Vítejte na stránkách HomeDesigner


Tvoříme luxusní interiéry pro normální život.

Místo, kde se rozhlédnete a řeknete "WOW".

Domov, kde si s klidem dáte nohy nahoru, kde občas polijete křeslo vínem, kde si zaskáčete s dětmi na sedačce a to vše bez následků.

Do návrhů promítáme znalosti o ergonometrii a cirkadiánním rytmu. Díky tomu se v domech od nás dobře vyspíte, budete vitálnější a bez bolavých zad.

Více o naší práciJak pracujeme


Úvodní konzultace

Probereme Vaše představy o výsledku a rozpočtu. Zajistíme podklady k realizaci, definujeme další postup a časový harmonogram.

Dodání návrhu

Na navazující schůzce díky vizualizaci ve 3D věrně zobrazíme Váš budoucí interiér vč. veškerých úprav a vybavení (nábytek, dekorace, světla, podlaha, stavební příčky...). Díky tomu vidíte Váš budoucí domov po přestavbě realisticky, jako kdyby už existoval. Součástí je i kompletní seznam všech navrhovaných položek vč. finální kalkulace.

Realizace

Zajišťujeme kromě návrhů i realizaci interiérů na klíč. Nemusíte se o nic starat, my vše zařídíme za vás – dle předem schváleného harmonogramu vše přebudujeme, nakoupíme, přivezeme, sestavíme, odborně nainstalujeme a do detailů naaranžujeme.

Jednorázová konzultace

Poskytujeme také jednorázové zpoplatněné konzultace. Jsou vhodné pro ty, kdo potřebují poradit, probrat možnosti, ale výsledek chtějí mít ve svých rukou. Pro více informací mrkněte do našich referencí nebo rovnou zavolejte.

Galerie


Napsali o nás


Kontakt


Ing. Markéta Langrová


Interiérový designer

Plickova 572/1, Praha 4

Telefon


+420 737 738 582

Email


info@homedesigner.cz

Napište nám