Vítejte na stránkách HomeDesigner


Jsme společnost, která navrhuje a realizuje interiéry na klíč. Hledáme řešení, které z vašeho domova udělá nejen moderní, praktické a reprezentativní sídlo, ale také útulné a osobité místo pro život.

Tvoříme luxusní interiéry pro normální život. Takové, kde svůj nábytek budete obdivovat, ale kde si také s klidem dáte nohy nahoru, kde občas polijete křeslo vínem, kde si zaskáčete s dětmi na sedačce...

Tvoříme design. Místo, kde vám návštěva řekne: „Wow!“ Ale hlavně tvoříme domov. Místo, kde budete šťastní.

Více o naší práciJak pracujeme


Úvodní konzultace

Probereme Vaše představy o výsledku a rozpočtu. Zajistíme podklady k realizaci, definujeme další postup a časový harmonogram.

Dodání návrhu

Na navazující schůzce díky vizualizaci ve 3D věrně zobrazíme Váš budoucí interiér vč. veškerých úprav a vybavení (nábytek, dekorace, světla, podlaha, stavební příčky...). Díky tomu vidíte Váš budoucí domov po přestavbě realisticky, jako kdyby už existoval. Součástí je i kompletní seznam všech navrhovaných položek vč. finální kalkulace.

Realizace

Zajišťujeme kromě návrhů i realizaci interiérů na klíč. Nemusíte se o nic starat, my vše zařídíme za vás – dle předem schváleného harmonogramu vše přebudujeme, nakoupíme, přivezeme, sestavíme, odborně nainstalujeme a do detailů naaranžujeme.

Jednorázová konzultace

Poskytujeme také jednorázové zpoplatněné konzultace. Jsou vhodné pro ty, kdo potřebují poradit, probrat možnosti, ale výsledek chtějí mít ve svých rukou. Pro více informací mrkněte do našich referencí nebo rovnou zavolejte.

Galerie


Reference


Kontakt


Ing. Markéta Langrová


Interiérový designer

Plickova 572/1, Praha 4

Telefon


+420 737 738 582

Email


info@homedesigner.cz

Napište nám